Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do ułatwienia obsługi strony oraz analizy statystycznej

Zaloguj się w serwisie
Witamy na stronie    Wyloguj się
Doradca Podatkowy Piotr Efenberger
Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Moje biuro
2010-10-24 14:19:15
2

Witam Państwa,

Strona mojej kancelarii stworzona jest z myślą o Państwa potrzebach dotyczących prowadzenia firmy. Dzięki niej można zapoznać się z naszą ofertą i zdecydować o ewentualnym nawiązaniu współpracy.

Prowadzę działalność w zakresie doradztwa podatkowego już od 17 lat. Jestem w mojej rodzinie drugim pokoleniem, które zajmuje się podatkami, doświadczenia w tym zakresie sięgają dużo dalej. Zapewniam Klientom przede wszystkim spokój i pewność, że prowadzone w mojej kancelarii sprawy są obsługiwane terminowo i profesjonalnie. 

Klienci zajmują się wyłącznie prowadzeniem własnej działalności i nie muszą martwić się

o księgowość ani obawiać kontroli podatkowych czy innych uprawnionych instytucji.

Posiadam wpis na listę doradców podatkowych oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej doradcy. Zatrudniam wysokiej klasy specjalistów, którzy są do Państwa dyspozycji i oprócz fachowości zapewniają miłą atmosferę oraz pełną dyskrecję. Pracownicy mojej kancelarii regularnie uczestniczą w szkoleniach, zdobywają wiedzę i umiejętności oraz posiadają lata doświadczeń, które są kluczowe dla tego zawodu.

Zajmujemy się nie tylko dokumentacją dostarczaną przez klienta, lecz również pełną obsługą, doradztwem, wyjaśnianiem wątpliwości. Kontaktujemy się z urzędami i instytucjami, reprezentując firmę, której rachunkowość prowadzimy.

 

Oprócz prowadzenia księgowości staramy się podpowiadać i wyjaśniać klientom jak zastosować określone przepisy prawa podatkowego, aby ich nie złamać, a zoptymalizować wynikające z nich obciążenia podatkowe. Zatrudniam także profesjonalistów w dziedzinie prowadzenia spraw kadrowo-płacowych. Zajmujemy się również pełną obsługą związaną z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz PFRON. Ponadto współpracujemy z firmą, która może poprowadzić Państwa sprawy związane z BHP, Kancelarią Notarialną oraz Prawniczą. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, iż większość klientów trafiła do nas z polecenia.

Z niektórymi współpracujemy już ponad 15 lat. Liczbę Klientów, którzy od nas odeszli przez te lata można policzyć na palcach jednej ręki. Wszystko to powoduje, że nie obawiam się firmować swojej działalności własnym nazwiskiem.

 

Cena negocjowana jest indywidualnie z klientem i uzależniona od ilości dokumentów i nakładu pracy.

Obsługa prowadzona jest w siedzibie kancelarii. Klient dostarcza dokumenty w ustalonym terminie. Możliwy jest również odbiór dokumentów z siedziby firmy Klienta.

 

Z myślą o wygodzie Klientów udostępniam specjalny Panel Klienta, gdzie po zalogowaniu się posiadają Państwo dostęp do dokumentów sporządzanych przez kancelarię. Każdy klient posiada własny login i hasło dostępu do swojego panelu. Zamieszczane w nim sprawozdania ułatwią podejmowanie decyzji. Możecie Państwo dowolnie przejrzeć każdy własny przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego.

Panel Klienta umożliwia dostęp do bieżących rozliczeń oraz tych z poprzednich lat w internecie on-line 24 godziny na dobę. Nasz system zabezpieczeń danych elektronicznych spełnia wszystkie normy UE (kodowanie SSL- bezpieczne logowanie).